FLEXI

Intenzivní strečink zaměřený na zvyšování flexibility celého těla.

Lekce jsou určeny všem, kteří chtěljí pro sebe a své tělo

něco udělat.

Na lekce se prosím telpe oblečte,

aby svaly a klouby zůstaly v teple.

PŘÍNOSY FLEXI

Zlepšuje flexibilitu a dodává energii.

Záskáte pružnější tělo, lepší fyzickou kondici a omezíte riziko zranění. Pružný sval je totiž mnohem odolnější vůči úrazu. Zvyšuje teplotu svalové tkáně, což zvyšuje odolnost svalových vláken vůči poškození. Protahování zlepšuje účinnost enzymů vytvářejících energii.

Zvyšuje kardiorespirační vytrvalost.

Strečink pomáhá rozvinout schopnost těla dodávat živiny a kyslík během fyzického vypětí. Zároveň oddaluje práh únavy.

Zmírňuje účinky stárnutí.

Se zvyšujícím se věkem ztrácí tělo pružnost, avšak důsledný strečinkový program vám může pomoct znovu získat flexibilitu a udržet si ji. Zlepšení krevního oběhu ve svalech zkracuje dobu potřebnou k regeneraci po zranění svalu. Strečinkem dosáhnete zdravějšího rozsahu pohybu, což vám dodá pocit větší rovnováhy. A ta je pro lidi vyššího věku důležitá, protože omezuje riziko zranění při pádech.

Ulevuje od stresu.

Strečink uvolňuje napjaté, ztuhlé svaly, které jsou často doprovodným příznakem stresu. Prostřednictvím strečinkového plánu můžete zmírnit emoční nerovnováhu a zlepšit soustředění a pozornost.

Zlepšuje svalovovu koordinaci.

Pravidelné protahování zrychluje přenos signálů ze svalů do mozku.

Zbavuje bolesti dolní části páteře.

Protahováním flexorů kyčlí, hamstringů a hýžďových svalů spolu s bederní páteří rozšíříte rozsah pohybu pánve a bederní páteře. Díky této zvýšené mobilitě omezíte riziko vzniku bolesti ve spodní části páteře.

Prodlužuje svaly.

Delší svaly mají větší růstový potenciál. Kombinací strečinkového programu s důkladným posilovacím cvičením si vybudujete větší, působivější svaly.

Čas strávený strečinkem je zárověň čas, který věnujete sami sobě. A umět si udělat na sebe čas je osvobozující pocit. Umožňuje vyčistit hlavu, získat sebejistotu, stanovit cíle a přání a soustředit se na ně. Napomáhá rovněž lepšímu spánku a odpočatý člověk je lépe vybaven pro dosažení svých cílů.

​©Studio BOSKY, námestí Svobody 33, Frýdek – Místek

studio.bosky@gmail.com

+420 777 836 560

+420 774 118 121

 

Spolupracujeme s: